Blood Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Blood Academy

If you dear to enter in this academy be very careful
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ola mina!!Morti va saluta!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Chidori Kaname
Jr. Member
Jr. Member
Chidori Kaname


Mesaje : 14
Data de înscriere : 28/09/2008

Ola mina!!Morti va saluta! Empty
MesajSubiect: Ola mina!!Morti va saluta!   Ola mina!!Morti va saluta! Icon_minitimeMar Sept 30, 2008 2:21 pm

Salut!Ma numesc Simona,am aprope 12 ani(ii implinesc pe 28 Octombrie),si sunt din Craiova.Cred ca se vede ca sunt fana anime,animeuri preferare:Kaleido star,Bleach,Fma,Fmp,Slayers,Inuyasha,The melancoly of Suzumiya Haruhi,Povesti cu fantome,Gravitation,Paradise kiss si multe altele.Sunt o persoana nebunatica,vesela si prietenoasa,o sa vedeti asta.. Ola mina!!Morti va saluta! Grin.Imi place sa ma distrez,sa imi petrec timpul in compania prietenilor mei,sa stau pe net ,mai ales pe forumurile RPG.Cand voi fi mare imi doresc sa devin Egiptolog,sau sa am un muzeu despre Egiptul Antic.Cam atata am avut de zis despre mine,daca aveti intrebari just ask! Ola mina!!Morti va saluta! Wink,eu o sa va respund la ele!Ja ne!
Sus In jos
Fly
Full Member
Full Member
Fly


Mesaje : 272
Data de înscriere : 26/09/2008

Ola mina!!Morti va saluta! Empty
MesajSubiect: Re: Ola mina!!Morti va saluta!   Ola mina!!Morti va saluta! Icon_minitimeMier Oct 01, 2008 2:35 am

heya morti...ma bucur sa te vad pe aici..
intrebari nu am..te cunosc [fara mumii sau ceva de genu ca sperii lumea...]
well..happy posting..
Sus In jos
 
Ola mina!!Morti va saluta!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Blood Academy :: Administare :: Welcome-
Mergi direct la: